האם ידעתם כי ניתן להשתמש במכשיר פוליגרף לגילוי בגידה? בכל קשר זוגי עשויים לעלות מעת לעת חשדות באשר לנאמנות של בן או בת הזוג ובמקום לחיות במתח, חרדה וחוסר אמון, ניתן להשתמש באפשרות הזאת, לדעת את האמת לאמיתה ולהיות יותר רגועים.

מהו פוליגרף לזוגות? בשורות הקרובות תקבלו את כל המידע לגבי בדיקת פוליגרף על רקע חשד לבגידה של בן או בת הזוג, כך שאם תבחרו באפשרות הזאת או אפילו תצטרכו לעבור בדיקה בעצמכם, תדעו בדיוק מה צפוי לכם.

 

פוליגרף לזוגות / לגילוי בגידה של בן או בת הזוג

✔️ בדיקת פוליגרף לבן הזוג או בת הזוג במכונים מובילים

✔️ אפשרות לבדיקה עד הבית – ביצוע בדיקות זוגיות בהזמנה

✔️ פוליגרף כבדיקת נאמנות – מגלים את האמת!

✔️ להצעות מחיר ממכוני פוליגרף באזור מגוריכם

צרו קשר בטלפון: 055-9704269

 

פוליגרף לזוגות לגילוי בגידה
בדיקת פוליגרף לזוגות לגילוי בגידה – בדיקות במכונת אמת לבן הזוג או לבת הזוג

 

 

פוליגרף לגילוי בגידה של בן או בת הזוג – הדרך הבטוחה לגילוי האמת 

על מנת לגלות בגידה של בן או בת הזוג, ניתן לפעול בכמה אפשרויות:

#1 פשוט לשאול – ניתן לשאול את בני הזוג באשר לנאמנותם ולהתרשם משפת הגוף שלהם. הבעיה היא שלא תמיד ניתן באמת לתרגם זאת בצורה מדויקת ולהבדיל בין אמת לשקר.

#2 לבצע מעקב – ניתן לעקוב באופן עצמאי אחר בן או בת הזוג או להסתייע בשירותיו של חוקר פרטי. הבעיה היא שהפעולה נעשית מאחורי גבם של בן או בת הזוג, מה גם שעלות העסקת חוקר פרטי יקרה יחסית.

#3 פוליגרף לגילוי בגידה לבן הזוג – זוהי למעשה האפשרות שתספק לכם את התשובה הוודאית ביותר, מה גם שהיא נעשית בהסכמה של שני הצדדים. בדיקת נאמנות לבן הזוג בפוליגרף יכולה להצביע בסבירות גבוהה האם בן הזוג החשוד בבגידה הוא חף מפשע או לא .

בדיקת פוליגרף לזוגות מספקת תוצאה אובייקטיבית לחלוטין, אשר יכולה להצביע בוודאות כמעט מוחלטת על דברי השקר ועל כן היא מומלצת ביותר.

 

פוליגרף לבן הזוג או בת הזוג – מתי זה מתאים? 

בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה לבן הזוג, בת הזוג או שניהם גם יחד, היא פתרון מעולה במספר תרחישים, כשניתן לומר כי ישנם מספר מקרים נפוצים יותר בכל הקשור לכך:

✔️ בדיקת פוליגרף כשקיים חשד לבגידה – האם אתם חושבים שבן או בת הזוג בוגדים בכם והמחשבה על כך לא נותנת לכם מנוח? תוכלו לבצע בדיקת פוליגרף כשיש ספק לבגידה, לאשש את החשדות שלכם או להסיר אותם.

✔️ בדיקת פוליגרף לאחר בגידה – כאשר בן או בת הזוג נתפסו בבגידה בעבר, הדבר גורם להפרת אמון קשה. במקרה שכזה, בני זוג יכולים להשתמש בפוליגרף על מנת לוודא כי בן או בת הזוג אינם בוגדים יותר.

✔️ בדיקת פוליגרף לפני החלטות משמעותיות – למשל, בדיקת פוליגרף לבת הזוג לפני נישואים, בדיקת פוליגרף לבן הזוג לפני הליך גירושים ועוד.

✔️ בדיקת פוליגרף בצו בית משפט – לעיתים בית המשפט לענייני משפחה עשוי להמליץ על בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה, בהסכמה של שני הצדדים.

בפועל, לא חייבים לבצע בדיקת פוליגרף למטרת גילוי בגידה בלבד, אלא גם למטרת הרתעה מניעתית. כאשר בני זוג מסכימים על בדיקת נאמנות לבת הזוג בפוליגרף או לבן הזוג או לשניהם מעת לעת, הסיכוי שאחד מהם יבצע בגידה בפועל נמוך ביותר, שכן ברור שמדובר במעשה שעתיד להתגלות.

 

בדיקת פוליגרף לזוגות – כיצד המכשיר מבדיל בין אמת לשקר? 

אז כיצד בעצם בדיקת פוליגרף לבני זוג יכולה לעזור? ובכן, הוצאת דברי שקר הרי גורמת לכל אחד מאיתנו לחוש שלא בנוח.

מעבר לתחושות הללו, הגוף מגיב בהתאם עם שינויים שאינם רצוניים שמקורם בפעילות מערכת העצבים האוטונומית – לחץ הדם וקצב הלב עולים ואנחנו מתחילים להזיע.

הפוליגרף הוא מכשיר שמסוגל לעקוב אחר השינויים הפיזיולוגיים האלו ומאפשר לבוחן להשוות אותם עם המדדים הרגילים של הנבדק, כאשר הוא לא נמצא תחת לחץ.

כאשר מדובר בשינויים מהותיים כתגובה לתשובה על שאלה מסוימת, הדבר מצביע על שקר.

האמינות של בדיקת פוליגרף יכולה להגיע עד לכ-95% ולכן פוליגרף כבדיקת נאמנות הוא בהחלט דבר שכדאי לכם לשקול, אם אתם חשים כי מתרחשת בגידה בקשר שלכם.

 

בדיקת פוליגרף לחשיפת בגידה לבת הזוג או בן הזוג – איך זה מתבצע? 

לפני ביצוע בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה לבת הזוג או בן הזוג, הבוחן לומד להכיר את בני הזוג ואת הסיבה שבגללה הוזמנה הבדיקה ובהתאם לכך מנסח שאלות רלוונטיות.

מה שואלים בבדיקת פוליגרף בגידה? השאלות מגוונות ביותר וכוללות הן את אלו הספציפיות הקשורות למטרת הזמנת הבדיקה (קרי, הבגידה או הנאמנות) וכמו כן, גם שאלות נוספות שאמורות לאפיין את תגובתו הטבעית של הנבדק, כגון שאלות לגבי סטטוס משפחתי, גיל, מקום מגורים ושאלות נוספות, "מלחיצות".

למשל, במקרה של פוליגרף לבת זוג שחשודה בבגידה, ניתן לשאול אותה שאלה כמו – "האם את חושבת שזה בסדר לבגוד מידי פעם"?, ובמקרה של גבר – "האם בגדת בעבר באחת האקסיות שלך"?

במהלך בדיקת פוליגרף בחשד לבגידה, כמו בכל סוג אחר של בדיקת פוליגרף, כל שאלה נשאלת מספר פעמים והמכשיר מתעד את התגובות באמצעות החיישנים שמחוברים לגופו של הנבדק.

לאחר מכן הבדיקה מפוענחת והתוצאות מועברות לבני הזוג, עם ציון לגבי אמת או שקר לצד לכל שאלה מהותית שנשאלה.

 

פוליגרף לזוגות לגילוי בגידה
עריכת בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה לבן או בת הזוג – יכולה לפזר את הערפל בנוגע לשאלות אמון בתוך מערכת היחסים

 

מה עוד חשוב לדעת על פוליגרף לבני זוג?

מעוניינות לבצע בדיקת פוליגרף לבן זוג שחשוד בבגידה או לבדוק את אמינותה של בת הזוג? הנה מספר דברים שעליכם לדעת לפני הזמנת בדיקת פוליגרף לגילוי בגידה לבן הזוג או בת הזוג שלכם:

#1) איפה עושים פוליגרף לגילוי בגידה?את הבדיקה ניתן לבצע במכון פוליגרף מקצועי או לחלופין, בהזמנת בדיקת פוליגרף עד הבית.

#2) האם ניתן לדעת מראש את השאלות שיעלו בבדיקה? – לא רק שניתן, הדבר מחויב על פי חוק. כל השאלות שעולות בבדיקה צריכות להיות ידועות מראש לנבדק והן מנוסחות ונקבעות בתיאום עימו.

#3) האם בן הזוג יכול לשקר בבדיקת הפוליגרף? – מאוד לא סביר שבדיקת הפוליגרף תטעה ובמידה ומתבצע ניסיון של הטעיית הבדיקה (למשל, באמצעות תרופות), בוחן מקצועי יעלה על כך ויפסול אותה.

טיפ קטן: כדאי מאוד להגיע לבדיקה נינוחים ככל שניתן, לאחר שנת לילה טובה ורק אם אתם בריאים. גם יש לדווח לבוחן על כל מחלה כרונית של הנבדק ושימוש בתרופות וזאת על מנת שתוצאות הבדיקה תהיינה תקפות.

 

בדיקת פוליגרף לזוגות – כמה עולה?

אז כמה עולה פוליגרף לגילוי בגידה? הדבר תלוי במורכבות הנושא מבחינת עבודתו של הבוחן.

אם מדובר בבדיקה סטנדרטית לנאמנות בני הזוג, למשל בדיקת פוליגרף לזוגות המבוצעת אחת לתקופה באופן שגרתי, אזי השאלות כבר ידועות מראש, משך ההכנה לבדיקה אינו רב והעלות תהיה נמוכה יחסית.

כאשר מדובר במקרה סבוך יותר (במסגרת הליך גירושין, למשל), עם המון שאלות והכנה מקדימה ממושכת, מחיר בדיקת פוליגרף פרטית לגילוי בגידה יהיה יקר יותר.

תוהים כמה עולה בדיקת פוליגרף לבן הזוג או לבת הזוג? תוכלו להתרשם מטבלת המחירון שלנו ובה מפורטים המחירים המומלצים של בדיקות פוליגרף מסוגים שונים.

בישראל מספר מכונים אליהם תוכלו לפנות כאשר תרצו לבצע בדיקת פוליגרף לבת הזוג או בן הזוג שלכם.

פוליגרף פרו – מכוני פוליגרף מקצועיים בפריסה רחבה ובדיקות קרוב לבית. לפרטים: 055-9704269