מחפשים מכון פוליגרף בחדרה שניתן לסמוך על המקצועיות שלו? פנו אלינו לפוליגרף פרו. אנחנו מבצעים בדיקות במכונת אמת בכל תחום או הקשר שיידרש ומסוגלים לספק לכם את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר.

אילו בדיקות פוליגרף ניתן לבצע? הנה סקירה מקוצרת שתעשה לכם קצת סדר בעניין.

 

פוליגרף בחדרה – דיוק, אמינות ודיסקרטיות

✔️ בדיקת פוליגרף בחדרה מדויקת ומקצועית

✔️ בדיקה פרטית לבני זוג / חשד לבגידה או לעובדים

✔️ פוליגרף אמין, פרטי ודיסקרטי

✔️ להזמנת בדיקה בעיר חדרה >>

טלפון: 055-9704269

 

מכון פוליגרף בחדרה
מכון פוליגרף באזור חדרה – ביצוע בדיקת פוליגרף לחברת הביטוח במחיר משתלם!

 

 

בדיקות פוליגרף באזור חדרה לארגונים וחברות

חברות וארגונים רבים באזור חדרה מתקשרים באופן קבוע עם מכון פוליגרף במספר תרחישים נפוצים, כמו אלו הבאים:

✔️ תהליכי קבלה לעבודה – באמצעות בדיקה מהסוג הזה ניתן לסנן מועמדים לא רצויים ולמנוע מהם מלהגיע לשלבים מתקדמים בדרך למשרה מסוימת. זו הדרך הטובה ביותר לגלות בעלי תיק פלילי, משתמשים בסמים, אנשים עם בעיית הימורים ועוד.

✔️ בדיקות שגרתיות –  בדיקות פוליגרף לחברות וארגונים נערכות גם בקרב עובדים קיימים, במיוחד בתפקידים בכירים ו/או רגישים בתחומי הביטחון, הכספים וכו'.

✔️ הליכי שימוע – בהליכים שכאלה מתבצע חקר של המקרה בכדי להחליט מה יהיו הצעדים הבאים. בדיקת הפוליגרף מאפשרת לעובד להוכיח את חפותו או למקום העבודה להיות בטוח כי אכן צריך לפטר.

לעיתים הפנייה אל מכון הפוליגרף נעשית גם כאשר אדם מעוניין לעבור מתפקיד זוטר לתפקיד בכיר יותר, כחלק מסיווג בטחוני, מניעת ריגול תעשייתי ועוד.

 

בדיקה במכונת אמת לזוגות בחדרה

זוגות רבים עשויים להגיב למצב בו הם מחליטים לעבור בדיקת פוליגרף פרטית בחדרה, במהלכה כל זוג קובע מראש עם הבודק אילו שאלות יופיעו. בחלק גדול מהמקרים מדובר בשאלות הקשורות לבגידה, בין אם כחלק מהליך שגרתי במהלך החיים הזוגיים יחד ובין אם כאשר עולה חשד מסוים של אחד מבני הזוג לגבי נאמנותו של האחר.

לא אחת הממצאים שמתגלים עשויים לשמש כחלק מהליך משפטי של גירושין, שם הראייה הזו קבילה, לעומת הליכים פליליים בהם לא ניתן להשתמש בתוצאות של בדיקת פוליגרף כראיה כלשהי.

פוליגרף לזוגות בחדרה מבוצע פעמים רבות גם לפני הנישואים, במיוחד במצבים בהם אחד מבני הזוג מגיע עם ממון רב בהשוואה לבן הזוג השני ועולות שאלות שסובבות סביב התמימות של הכניסה לחיים הזוגיים ממניעים כלכליים.

 

מכון פוליגרף בחדרה
מחפשים בדיקת פוליגרף למקום העבודה? צרו קשר ונשמח לסייע!

 

עוד סיבות שבגינן צריך לבצע בדיקת פוליגרף בחדרה

הצורך לעבור פוליגרף בעיר חדרה יכול לעלות בעוד מספר רב של תרחישים. למשל:

✔️ תביעות ביטוח – גם המבוטח וגם חברת הביטוח יכולים ליזום בדיקה במכונת אמת ואם שני הצדדים מסכימים לכך, התוצאה יכולה לקבוע את גורל התביעה מבחינת אישור או סירוב.

✔️ דין משמעתי באוניברסיטה – הפנייה אל מכון פוליגרף בחדרה יכולה לעזור גם במקרים של העתקות במבחנים ועבודות, האשמות של הטרדה מינית ועוד.

✔️ סכסוכים שונים – כאמור, כאשר מדובר בהליך אזרחי ולא פלילי שמתנהל בבית המשפט, ניתן לעבור את הבדיקה ולהשתמש בתוצאותיה.

 

פוליגרף פרו – מכון פוליגרף בחדרה שתמיד עומד לשירותכם

כפי שבוודאי הבנתם, אתם ממש לא צריכים להתלבט לגבי השאלה איפה עושים פוליגרף בחדרה. אצלנו בפוליגרף פרו יכולים לספק לכם בדיקה מקצועית בכל נושא ולספק לכם את האמת לאמיתה.

הבודקים שלנו מקצועיים ומנוסים, המחירים שלנו אינם גבוהים ואנחנו גם  תמיד חושבים על נוחות הלקוחות שלנו. בהתאם לזאת אנחנו מאפשרים לכם לעבור בדיקות פוליגרף באזור חדרה לא רק אצלנו במכון אלא גם בבית, במקום העבודה ובכל מקום אחר שיידרש.

ואם כבר הזכרנו מחירים, הטווחים נעים בין כ-800 ₪ ל-2000 ₪ לבדיקה פרטית, כתלות במספר השאלות, סוג השאלות, הספציפיות שלהן ומורכבותן, כשגם למיקום הבדיקה יש השפעה על המחיר. לפרטים נוספים וכל שאלה בנושא צלצלו אלינו ותקבלו מענה מהיר ואדיב מהצוות שלנו.