לעיתים עולה הצורך לפנות אל מכון פוליגרף בחיפה על מנת לגלות האם אדם דובר אמת או שקר. אם גם אתם זקוקים לכך ורוצים לדעת איפה אפשר לעשות בדיקת פוליגרף באזור חיפה, הגעתם למקום הנכון.

אנחנו בפוליגרף פרו מחזיקים בניסיון רב שנים בתחום ונשמח לבצע עבורכם כל סוג בדיקה שיידרש. אך לפני שתצלצלו אלינו, המשיכו לקרוא ותקבלו מידע מועיל שריכזנו עבורכם בנושא.

 

מכון פוליגרף בחיפה – בדיקת מקצועית ודיסקרטית!

✔️ תוצאות מהירות ואמינות, דיוק גבוה

✔️ מכון פוליגרף מוביל בעיר חיפה

✔️ אפשרות לפוליגרף עד הבית

פרטים בטלפון: 055-9704269

 

מכון פוליגרף בחיפה
בדיקת פוליגרף יסודית עם מכשור חדיש באזור חיפה והקריות – להזמנות חייגו אלינו!

 

 

מתי נדרשים שירותי מכון פוליגרף בחיפה?

קיימים כמה סוגים של בדיקות פוליגרף שנחשבים למאוד נפוצים:

✔️ פוליגרף לזוגות בחיפה – זוגות רבים מעוניינים לעבור בדיקת פוליגרף במהלך חיי הנישואין שלהם, לעיתים על בסיס קבוע ובמקרים אחרים, רק במקרה הצורך, כמו למשל פוליגרף לגילוי בגידה כחלק מהסכם ממון שנחתם בין השניים או בהליכי גירושין.

✔️ פוליגרף לעובדים – ארגונים רבים באזור הצפון שולחים את המועמדים הפוטנציאליים שלהם לעבור בדיקה במכונת אמת בחיפה על מנת לסנן את אלו שהעסקתם אינה רצויה מבחינתם. כך ניתן לגלות מי משתמש בסמים, למי יש תיק פלילי, מי הועסק פעם אצל המתחרים ועוד. ניתן לשלוח עובדים לעבור את הבדיקה גם כחלק מעמידה לדין משמעתי או כבדיקה שגרתית של עובדים בתפקידים בכירים ורגישים.

✔️ בדיקת פוליגרף לחברת הביטוח – זוהי בדיקה שאותה יכולה ליזום חברת הביטוח או המבוטח עצמו, כהסכמה שהתוצאות ישמשו כראיה כזאת או אחרת במהלך ההחלטה במקרה של תביעה. חשוב לציין שלא ניתן להכריח את המבוטח להסכים לבדיקה וסירובו אינו יכול לשמש כנגדו.

בנוסף, ניתן להשתמש בתוצאות של בדיקת פוליגרף פרטית גם בהליכים משפטיים מהתחום האזרחי (אך לא הפלילי), כל עוד הדבר מוסכם על כל הצדדים.

 

בדיקות פוליגרף בעיר חיפה – לא חייבים לעבור במכון

אצלנו בפוליגרף פרו תוכלו לעבור בדיקת פוליגרף בחיפה בכמה אופנים: הראשונה היא במכון  עצמו, בצורה מאוד נוחה ודיסקרטית. מאחר והדבר לא מתאים עבור מי שמתקשה לצאת מביתו לשם כך (נכים או מבוגרים, למשל), מה גם שיש כאלה שמרגישים יותר נוח לעבור את הבדיקה אצלם בסלון הבית, ניתן גם לשלוח בודק עם מכשיר פוליגרף נייד לכל מקום שתרצו.

האפשרות הזאת מתאימה גם לארגונים, כאשר מעדיפים לבצע את כל הבדיקות באופן מרוכז במקום העבודה עצמו ולא לשלוח מספר רב של עובדים למכון, מה שמאוד מסורבל וגם מבזבז שעות עבודה רבות.

 

מכון פוליגרף בחיפה
ביצוע כל בדיקות הפוליגרף בחיפה בזמינות גבוהה ומחירים נוחים!

 

מה חשוב לדעת לפני שעוברים בדיקה של פוליגרף בחיפה?

בדיקת פוליגרף שמתבצעת בצורה מקצועית הינה מדויקת במעל 90%, כך שניתן להגיד בסבירות גבוהה שקשה מאוד לשקר מבלי שהדבר יתגלה. ככל שהבדיקה תתבצע באמצעות מכשיר איכותי ומתוחזק היטב ובודק פוליגרף עם ניסיון, הסיכוי כמעט ואינו קיים, כך שכל השיטות של לשחק עם הרגל בזמן מענה על השאלות, לשתות אלכוהול לפני הבדיקה, ליטול תרופות או סמים וכו' נועדו מראש לכישלון.

אם אתם דוברי אמת ומעוניינים לעבור את הבדיקה ללא בעיה, כדאי מאוד שתשמרו על מספר כללים והם להגיע ליום הבדיקה רגועים ככל שניתן, לעבור היטב על השאלות שישאלו בבדיקה (הן אמורות להינתן לכם יום-יומיים לפני), לנוח היטב בלילה שלפני הבדיקה ולהגיע לאחר שאכלתם לשובע אך לא יותר מדי.

 

פוליגרף פרו – מקצועיות, אמינות ומחירים נוחים

המחירים בתחום בדיקות הפוליגרף נעים בין 800 ₪ ל-1500 ₪, כתלות בסוג ומורכבות הבדיקה. למשל, בדיקה עם אותן שאלות כלליות שמיועדת למספר אנשים תהיה בדרך כלל זולה יותר מאשר בדיקה פרטנית שבה השאלות נכתבו באופן ספציפי לאדם מסוים.

מכוני פוליגרף פרו מציעים לא רק מקצועיות ואמינות אלא גם מחירים נוחים ואתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל הפרטים.

 

מכוני פוליגרף נוספים באזור הצפון: פוליגרף בצפון הארץ, פוליגרף בחדרה