תושבי הצפון שימו לב: אם גם אצלכם קיים תרחיש בו אתם צריכים לדעת האם אדם דובר אמת או שקר, או שאפילו מדובר בכם ואתם מחפשים מכון פוליגרף בצפון שיבצע את הבדיקה, כדאי שתכירו את פוליגרף פרו. בדיקות פוליגרף באזור הצפון הן המומחיות שלנו ונוכל לבצע אותן עבורכם במקצועיות הגבוהה ביותר. בשורות הקרובות נציג את כל המידע הקשור בנושא.

 

מכון פוליגרף מומלץ ואמין באזור הצפון

✔️ בדיקת פוליגרף בצפון ברמת דיוק גבוהה ביותר! 

✔️ פוליגרף באזור הצפון לבני זוג, בנושאי עבודה ועוד 

✔️ בדיקות פוליגרף במכון בצפון / בבית הלקוח

✔️ לפרטים נוספים, חייגו אלינו >>

טלפון 055-9704269

 

פוליגרף בצפון
פוליגרף בצפון  – בדיקה יסודית ומקיפה במחירים נוחים והוגנים!

 

 

בדיקה של מכונת אמת בצפון – איך זה עובד?

בין אם אתם אלו שמוזמנים לעבור בדיקה במכונת אמת בצפון ובין אם אתם אלה שהזמינו אותה, כדאי שתכירו את מנגנון הפעולה שלה. המכונה הזאת עובדת באמצעות ניטור מדדים פיזיולוגיים שונים שמשתנים כאשר אדם משקר, כגון קצב לב, מוליכות עורית, הזעה ועוד.

כאשר הבודק משווה את הקריאות מהמכשיר בין שאלות שהן תמיד אמת (כמו – האם השם שלך הוא אריק?), לבין שאלות שהן אמת אך מעוררות לחץ מסוים (כגון -האם אי פעם לקחת משהו שאינו שלך?) לבין השאלות המהותיות שעבורן למעשה הוזמנה הבדיקה, ניתן לדעת האם התשובה עליהן היא אמת או שקר.

לא ניתן "לנצח" או לרמות את המכונה, או יותר נכון, את הבודק, כאשר מדובר באיש מקצוע ברמה גבוהה ובעל ניסיון.

 

פנייה למכון פוליגרף – מתי זה מתאים?

מכון פוליגרף בצפון מקצועי ומנוסה יוכל לבצע עבורכם כמה סוגי בדיקות שמתאימים לתרחישים שונים:

✔️ במסגרת זוגיות – ביצוע פוליגרף לזוגות בצפון הארץ: הוא דבר מאוד נפוץ. זו  יכולה להיות בדיקה לפני נישואים, בדיקה לגילוי בגידה, בדיקה לגבי האפשרות להסתרת נכסים כלכליים כאלו ואחרים במסגרת הליך גירושין ועוד.

✔️ במסגרת תעסוקתית – בדיקת פוליגרף לעובדים בצפון: יכולה להיות קשורה בתהליכי קבלה לעבודה, בהליכי דין משמעתי וגם כדבר שבשגרה בתפקידים רגישים.

✔️ מבמסגרת תביעת ביטוח: הן המבוטח והן חברת הביטוח יכולים ליזום מצידם בקשה לעבור בדיקה במכונת אמת. אמנם לא ניתן לחייב לעבור את הבדיקה אך במידה ושני הצדדים מסכימים על כך, ניתן להשתמש בתוצאות שלה בתור הוכחות כאלו ואחרות.

ניתן גם לעבור בדיקת פוליגרף פרטית בכל מה שקשור להליכים פליליים, אך חשוב לציין כי במקרים אלו הבדיקה אינה יכולה לשמש כראיה קבילה (הפסיקה אינה יכולה להישען עליה בהחלטתה).

 

איפה אפשר לעבור בדיקת פוליגרף בצפון?

אם שאלתם את עצמכם איפה עושים בדיקות פוליגרף באזור הצפון, מכון פוליגרף פרו הוא בחירה מצויינת. הניסיון רב השנים שלנו יספק לכם תוצאות בדיקה אמינות ובנוסף

אנחנו גם מאפשרים לנבדקים שלנו לעבור את הבדיקה היכן שירצו באופן הבא:

✔️ במכון הפוליגרף עצמו – במקרה שכזה הנבדק מתבקש להגיע למשרדי המכון ולעבור את הבדיקה שם. יש להגיע בשעה שנקבעה וכדאי מאוד להקדים על מנת להסדיר נשימות, להירגע ולא להיות בלחץ.

✔️ בבית של הנבדק – ניתן להזמין את הבדיקה גם לבית וכך אין שום צורך להזדרז ולהילחץ בהגעה למכון. הבדיקה מתבצעת בנוחות הביתית והיא הכי דיסקרטית שרק אפשר.

✔️ במקום העבודה – גם במקרה זה הבודק שלנו מגיע עד למקום ומבצע את הבדיקות שם. לעיתים אין צורך אפילו בהקדשת חדר לטובת העניין, שכן המכון יכול להגיע עם מעבדה ניידת (מעין קרוואן) שמתאימה בדיוק לבדיקה.

 

מכון פוליגרף בצפון
בדיקת פוליגרף בצפון עושים אצל פוליגרף פרו המכון המוביל בארץ!

 

מחיר בדיקת פוליגרף באזור הצפון – כמה עולה?

טווח המחירים של בדיקות פוליגרף בצפון מאוד רחב, מתחיל ב-700 ₪ (או אפילו פחות אם מדובר בכמות גדולה של נבדקים), ויכול להגיע גם ל-2000 ₪.

הדבר תלוי בסוג הבדיקה ועד כמה היא מורכבת מבחינת ההכנות שהבודק צריך לבצע.

כאשר מדובר בבדיקה פשוטה שמורכבת משאלות כלליות שעליהן יכולים לענות מספר אנשים (למשל, במסגרת קבלה לעבודה), מחיר בדיקת הפוליגרף בדרך כלל יהיה זול יותר, כשהמחיר פר בדיקה ירד גם בהתאם לכמות האנשים הנבדקת.

אם מדובר בבדיקה שדורשת יותר ירידה לפרטים, למשל כזאת במסגרת שימוע של עובד שגנב או הטריד, יהיה צורך לחבר שאלות יותר פרטניות. תהליך זה לוקח יותר זמן ולכן הבדיקה תתייקר. בנוסף יש לקחת בחשבון כי בדיקה שמבוצעת בבית הלקוח או במשרד שלו, בדרך כלל תעלה יותר מאשר כזאת שמבוצעת במכון עצמו.

לא משנה איזה סוג בדיקת פוליגרף תצטרכו לעבור באזור הצפון, אצלנו בפוליגרף פרו תוכלו לקבל הצעת מחיר נוחה והוגנת וגם להיות בטוחים במקצועיות ואמינות הבדיקה. צלצלו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.