כאשר עולה הצורך להבדיל בין שקר לאמת, מכון פוליגרף בנתניה הוא הכתובת עבור תושבי העיר ואזור השרון. הבדיקה מבוצעת על ידי מכונת אמת והיא מספקת תוצאות אמינות.

אילו בדיקות מבצעים במכון פוליגרף בנתניה וכיצד תוכלו להיעזר באתר פוליגרף פרו על מנת למצוא מקום מקצועי ואמין? המשיכו לקרוא ותקבלו את התשובות.

 

מכון פוליגרף בנתניה – תוצאות מהירות ומדויקות 

✔️ בדיקת פוליגרף פרטית בנתניה – דיוק ואמינות 

✔️ מכון פוליגרף באזור נתניה והשרון

✔️ ניתן לבצע במכון, בית הלקוח, מקום העבודה

✔️ לייעוץ והזמנת בדיקה, חייגו אלינו >>

פרטים בטלפון: 055-9704269

 

מכון פוליגרף בנתניה
מחפשים בדיקת פוליגרף יסודית ואמינה בעיר נתניה – צרו עימנו קשר!

 

 

פוליגרף בנתניה – מקרים נפוצים:

בדיקת פוליגרף היא אמצעי מאוד יעיל וחכם שמסוגל להבדיל בין דברי אמת לשקר. היא מתבססת על שינויים פיזיולוגיים שונים שמתרחשים בגופנו, כגון עלייה בדופק, הזעה ועוד, באופן בלתי רצוני כאשר אנחנו אומרים דבר שקר.

ניתן לציין מספר מקרים נפוצים בהם שירותי פוליגרף בנתניה נדרשים:

✔️ מקרים פרטיים – למשל כאשר רוצים לגלות בגידה, לשם אימות נכסים בין בני זוג שמתחתנים ועוד.

✔️ ענייני עבודה – התקשרות עם מכון פוליגרף בנתניה לחברות וארגונים היא דבר מקובל במסגרת תהליכי קבלה לעבודה, במהלך בירור משמעותי לעובד וגם כעניין שבשגרה במשרות רגישות.

✔️ תביעות ביטוח – חברות ביטוח יכולות להציע בדיקה של המבוטח במכשיר פוליגרף על מנת לאמת את טענותיו. יש לציין כי מבוטחים אינם חייבים להשיב בחיוב לבקשה מצד חברת הביטוח לביצוע הבדיקה והדבר אינו יכול לבוא לרעתם.

✔️ הליכים פליליים – מכון פוליגרף הוא הישות המוסמכת להגיש חוות דעת לבית המשפט. אומנם על פי החוק בדיקת פוליגרף אינה יכולה להוות ראיה קבילה במשפט הפלילי, אך עדיין תוצאות הבדיקה תמיד נלקחות בחשבון על ידי השופטים, גם אם לא כראיה בפועל.

חשוב לציין כי בכל אחד מהמקרים שציינו ניתן להזמין את הבדיקה רק אם קיימת הסכמה בין כולם ולא ניתן להכריח שום אדם לעבור אותה.

 

איפה ניתן לעבור בדיקת פוליגרף בנתניה

התשובה לשאלה איפה ניתן לעבור בדיקת פוליגרף באזור השרון היא אך ורק במסגרת מכון מסודר, אך כן ניתן לבחור את המיקום שלה. הנה האפשרויות:

✔️ במכון עצמו – בדיקת פוליגרף בעיר נתניה יכולה להתבצע בדיסקרטיות מלאה במכון עצמו, בנוכחות הנבדק והבודק בלבד.

✔️ בבית הלקוח – במידה ולא ניתן להגיע למכון או שמעוניינים לבצע את הבדיקה בנוחות הביתית, הדבר בהחלט אפשרי. מכון רציני מחזיק גם במכונות אמת ניידות שניתן להשתמש בהן בכל מקום.

✔️ במקום העבודה – מכונים גדולים מתמחים בהעמדת כל הנדרש על מנת לבדוק גם כמויות גדולות של נבדקים במקומות העבודה. הבדיקה יכולה להתבצע על ידי מכשיר פוליגרף נייד וקטן ממדים כמו בבדיקה הביתית או לחלופין, במכשיר יותר גדול ומשוכלל שאותו מביאים בכלי רכב מסחרי או קרוואן ישירות אל מתחם מקום העבודה.

 

פוליגרף בנתניה
בדיקת פוליגרף מקצועית בפוליגרף פרו – המכון המוביל בארץ!

 

פוליגרף בנתניה?

עלות של בדיקת פוליגרף נקבעת על פי מספר גורמים, כאשר המשמעותיים שביניהם הם מספר הנבדקים, מורכבות וייחודיות הבדיקה וכמו כן, האם היא מתבצעת במכון עצמו או מחוצה לו.

לדוגמא, מכון פוליגרף בנתניה שנדרש למשימה של בדיקת נבדקים רבים, עם שאלון מיוחד שהוכן במיוחד לצורך הבדיקה וביצוע הבדיקה מחוץ למכון, ידרוש מחיר יקר יותר.

ככל שהשאלות יותר גנריות ולא ספציפיות למאורע מסוים וניתן לערוך את הבדיקה במכון עצמו, כך המחיר ירד. כמובן שלכל מכון פוליגרף מוניטין משלו, שגם כן משפיע על המחיר. חשוב מאוד לעבוד עם הטובים ביותר על מנת לקבל תוצאות כמה שיותר אמינות.

 

✔️ מחפשים מכון לבדיקות פוליגרף בנתניה? צרו קשר עם פוליגרף פרו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומידע נוסף.