מחפשים מכון פוליגרף בבאר שבע? אין לכם שום סיבה להסתבך יותר מידי. פנו אלינו לפוליגרף פרו ותוכלו להיות בטוחים שתקבלו תוצאות בדיקה מדויקות.

ניתן לבצע את הבדיקה אצלנו במכון או להזמין אותה אליכם הביתה או למקום העבודה שאתם מנהלים, במידה והיא מיועדת לכמה נבדקים.

 

בדיקת פוליגרף בבאר שבע – תוצאות מדויקות!

✔️ בדיקות פוליגרף במכון מוביל בעיר באר שבע והדרום

✔️ פוליגרף פרטי ודיסקרטי לבני זוג בהקשרי בגידה

✔️ בדיקת פוליגרף פרטית למקומות עבודה, ביטוח

✔️ לקביעת תור לבדיקה באזור באר שבע >>

טלפון: 055-9704269

 

מכון פוליגרף בבאר שבע
מכון פוליגרף מומלץ בבאר שבע – בדיקה במכונת אמת ברמת דיוק גבוהה – במחיר משתלם!

 

 

איך מתבצעת בדיקת פוליגרף בבאר שבע?

קיים מידע רב ברחבי הרשת לגבי בדיקות פוליגרף שיכול מאוד לבלבל. הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שיעשו לכם קצת סדר בעניין:

✔️ כיצד בדיקת פוליגרף מסוגלת לגלות את האמת? – הבדיקה עוקבת אחר שינויים שמתרחשים במדדים פיזיולוגיים שונים של הנבדק כתגובה לשאלות, בין היתר מוליכות העור והדופק. הדפוס של שינויים אלו מפוענח על ידי הבודק, שמשווה בין שאלות "רגילות" (למשל, מה שמך? האם אי פעם שיקרת למישהו?) לבין השאלות הרלבנטיות לבדיקה.

✔️ האם מדובר בבדיקה אמינה? – מאוד! עם אחוזי ניבוי של למעלה מ-95%.

✔️ מי נוכח בבדיקה? – אין זה משנה אם מדובר על בדיקת פוליגרף פרטית בבאר שבע לאדם אחד או לבדיקה שמיועדת למספר נבדקים רב, בחדר עצמו אמורים להיות נוכחים רק הבודק והנבדק.

✔️ מה שואלים? – בהתאם לנושא הבדיקה כך ישאלו שאלות קשורות, כשבכל מקרה על הנבדק לדעת את השאלות מראש ואין לשאול שאלות שעליהן לא הייתה הסכמה מלכתחילה.

✔️ האם חייבים להסכים לעבור את הבדיקה? – אסור להכריח אף אדם לעבור בדיקה במכונת אמת, אך ישנם מקרים שבהם סירוב לעבור את ההליך יכול לפגוע בסיכויי הקבלה לעבודה למשל.

✔️ האם ניתן לרמות מכונת אמת? – למרות כל השיטות המפורטות באתרים ובסרטונים שונים ברשת, לא ניתן לרמות בדיקת פוליגרף שמתבצעת על ידי מכשיר תקין ובודק מקצועי.

 

מכון פוליגרף בבאר שבע
פוליגרף בבאר שבע לבדיקת אמינות בין בני זוג – תוצאות ברמת דיוק גבוהה ביותר!

 

מכון פוליגרף בבאר שבע – מתי כדאי לפנות?

הצורך לעבור בדיקה במכונת אמת בבאר שבע והסביבה יכול לעלות במקרים רבים. למשל:

✔️ פוליגרף לזוגות בבאר שבע – ישנם זוגות שמעוניינים לעבור את הפרוצדורה לפני הנישואין ובמסגרת חתימה על הסכמי ממון וגם בתהליכי גירושין כאשר הם נפרדים. גם פוליגרף לגילוי בגידה במהלך הנישואין הוא דבר נפוץ ומקובל.

✔️ בדיקת פוליגרף לעובדים – מנהלי מקומות עבודה רבים פונים אל מכון פוליגרף באזור באר שבע במסגרת תהליכי סינון עובדים בעת הליכי קבלה לעבודה, לפני קידום משמעותי של עובד מסוים, כהליך שגרתי-הרתעתי לעובדים בתפקידים רגישים או במהלך שימוע.

✔️ פוליגרף לחברת הביטוח חברות ביטוח רבות מבקשות מהמבוטחים שלהן לעבור בדיקה במכונת אמת על מנת להוכיח טענות כאלו ואחרות במסגרת תביעות. המבוטח יכול להסכים לעבור את הבדיקה (על חשבונה של חברת הביטוח), אך אם הוא מסרב, הדבר אינו אמור לעמוד לרעתו בכל שיקולי ההחלטה על אישור או דחיית התביעה.

✔️ פוליגרף בתהליכי חקירה משטרתית – אמנם לא ניתן להתייחס לבדיקה בתור ראיה משפטית, אך במהלך חקירה משפטית, אם הנאשם מעוניין לעבור את הפרוצדורה, הדבר עשוי למנוע הגשת כתב אישום במקרים מסוימים.

בכל מקרה, נאשמים שבטוחים בחפותם נוטים לעבור בדיקה פרטית כדי לחזק את טענותיהם. גם אם הדבר אינו מתקבל כראיה ממשית, התוצאות בהחלט נלקחות בחשבון.

 

פוליגרף פרו – המקום לעבור בו בדיקה במכונת אמת בבאר שבע

אינספור אנשים פרטיים ומנהלי ארגונים ומקומות עבודה חיפשו איפה עושים פוליגרף בבאר שבע והגיעו לאותה מסקנה – פוליגרף פרו, כמובן. הניסיון רב השנים שלנו בביצוע בדיקות בכל התחומים הנדרשים על ידי צוות בודקים מקצועי ומיומן, הופך אותנו לבחירה המועדפת עבור רבים באזור.

להזמנת בדיקה וקבלת הצעת מחיר, צלצלו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.